Тепер кожен будинок може нагріватися розумніше

13.02.2018

Компанія Danfoss представила новий інтелектуальний електронний радіаторний терморегулятор другого покоління Danfoss Eco™ із технологією Bluetooth® на додаток до наявної системи Danfoss Link™. Обидва продукти були розроблені як рішення інтелектуального опалення Danfoss Smart Heating, які підходять для будь-якого будинку.

Разом зі зростанням інтересу до інтелектуальних додатків для систем опалення зростає й інноваційний асортимент продукції Danfoss Smart Heating, яка дозволяє споживачам налаштовувати систему опалення житлового будинку згідно з їх щоденним графіком для підвищення комфорту та економії енергії.

«Незалежно від того, живе людина в невеликій квартирі або приватному будинку, інтелектуальне опалення має значення, адже воно не тільки забезпечує економію енергії, але й підвищує комфорт проживання в будинку. Завдяки оновленому і розширеному асортименту Danfoss в інтелектуальному опаленні, тепер є інноваційні рішення для кожного будинку – незалежно від його розміру», – розповідає Сергій Чудінов, керівник напрямку «Дистрибуція і Котеджне будівництво» компанії «Данфосс ТОВ».

Рішення Danfoss Smart Heating засновані на одній філософії: вони прості в установці і зрозумілі при використанні як професіоналам, так і кінцевим користувачам.

Електронний радіаторний терморегулятор Danfoss Eco™ з технологією Bluetooth® дає повний контроль радіаторного опалення через Bluetooth і є ідеальним автономним рішенням для невеликої квартири або будинку. Danfoss Eco™ несумісний з системою Danfoss Link™ або підігрівом підлоги, але може управлятися через смартфон для налаштування графіка згідно з ритмом повсякденного життя мешканців, забезпечуючи комфортне проживання і значну економію енергії.

Особливості:

  • Керування радіаторним опаленням відповідно до графіку мешканців.
  • Просте управління кожним окремим радіатором через додаток на смартфоні з технологією Bluetooth®.
  • Програмування терморегулятора через Bluetooth® в радіусі 10 м.
  • Простий та швидкий монтаж.
  • Низький рівень шуму <30 дБ.
  • Можливість ручного регулювання терморегулятора.