Виробники та партнери

 

Група компаній Viessmann – один з провідних у світі виробників опалювальних, промислових, холодильних систем. Програма поставок пропонує індивідуальні рішення, побудовані на високоефективних системах потужністю від 1,5 до 120 000 кіловат для всіх сфер застосування, на всіх енергоносіях.

danfoss
 

Компанія «Danfoss» - розробляє технології майбутнього,які дозволяють досягати більшого, споживаючи менше.
У асортименті Компанії представлено системи опалення та централізованого теплопостачання, продукцію та рішення для житлових та комерційних об´єктів.

 

Компанія ВІЛО УКРАЇНА постачає в Україну сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціювання. Надійність обладнання WILO зумовлено якістю конструкцій та виготовлення, зручністю в монтажі та експлуатації.

 

 

Компанія KAN спеціалізується на виробництві інсталяційних систем інженерної техніки - це труби,фітинги, доповнюючі елементи, автоматика.

В процесі виробництва використовується лише якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним з визнаних лідерів у своїй галузі як у Європі так і у світі.

 

Завдання бренду DEVI - стати лідером світового ринку систем підігріву підлоги і не лише отримати першість, але й втримати цю позицію на довгі роки. Компанія крокує до своєї цілі досить швидко та впевнено.

 

Veria – провідний європейський виробник електричних систем обігріву підлоги. Компанія була заснована у 2006 році і сьогодні працює у 16 країнах.

Продукція Veria розповсюджується і продається через мережу роздрібних торгових точок у різних країнах Європи.

 

 

Компанія спеціалізується на виготовленні труб для опалення REHAU, які виготовлені з поліетилену методом пероксидного зшивання. Для виробництва металопластикових труб REHAU RAUTITAN stabil застосовується метод електронного опромінення.

 

Компанія Spirotech (Нідерланди) більш як 40 років виробляє сепаратори повітря і шламу для циркуляційних контурів. Завдяки запатентованій особливій конструкції сепаратори Spirotech допомагають швидко розповітрити систему тепло та холодопостачання, видаляють мікроскопічні часточки шламу

 

Представництво італійської компанії L’ISOLANTE K-FLEX, світового лідера у виробництві ізоляційних матеріалів із спіненого каучуку, працює в Україні з 2007 року.

K-FLEX Україна пропонує компаніям, що працюють у секторі HVAC (опалення, вентиляція, кондиціювання та охолодження повітря) широкий асортимент ізоляційних матеріалів для інженерних систем.

 

Caloree є інтегрованим виробником сталевих панельних радіаторів PP-R труб та фітингів та сталевих рушникосушок. Компанія Caloree була створена у 2005 році з ціллю виготовлення та експорту продукції ОВКВ. Caloree розпочав виробництво з сталевих панельних радіаторів .З плином часу ,маючи багаторічний досвід,компанія почала виготовляти рушникосушки, PP-R и PE-X системи та їх фітинги.

 

На сьогоднішній день німецький завод MEIBES,який займається виробництвом техніки швидкого монтажу для котельних геліосистем та інших ситем для прийому та розподілу тепла ,входить до складу масштабного європейського концерну Aalberts Industries N.V.

MEIBES став лідером напрямку Climate Control та отримав широкі економічні можливості для подальшого комплексного розвитку.

 

Компанія Vaillant є міжнародним лідером на ринку технологій опалення та вентиляції. Vaillant пропонує клієнтам у всьому світі екологічно чисті та енергозберігаючі системи опалення та вентиляції, засновані, головним чином, на поновлюваних джерелах енергії. Портфель продукції складається з традиційних і конденсаційних газових котлів, газових і електроводонагрівачів, сонячних систем, теплових насосів та високотехнологічної автоматики.

 

Жодних компромісів! В асортименті німецької компанії Kermi Ви знайдете оптимальне рішення, яке відповідає високому рівню інновацій і строгих стандартів якості. Kermi може в повній мірі відповідати бажанню клієнтів завдяки комплексному рішенню від сталевих панельних радіаторів, теплої підлоги та конвекторів до систем вентиляції з рекуперацією тепла. Fühl Dich wohl. Kermi.

 

Walraven Group – провідний гравець на світовому ринку матеріалів для монтажу. Головний офіс компанії знаходиться у м. Мейдрехт (Нідерланди). Walraven має свої власні виробничі потужності, мережу дистриб’юторів у всьому світі та випускає продукцію найвищої якості вже протягом 75 років.

 

HERZ - це один з найпотужніших європейських виробників арматури для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, метою якого є досягнення повноправного лідерства в даній сфері.

danfoss
 

TECE  - компанія заснована у 1955 році та працює на європейському ринку сантехнічного та опалювального обладнання і виробляє для цього широкий спектр виробів

 

danfoss
 

Protherm є одним з провідних постачальників рішень для опалення та підготовки гарячої води на ринку України. Європейська якість продукції, широкий асортимент у поєднанні з помірними цінами дозволили компанії Protherm завоювати довіру споживачів в більш ніж 25 країнах

danfoss
 

Компанія FADO - провідний виробник інженерної сантехніки для систем опалення, водо-, газопостачання, систем теплої підлоги та інших трубопровідних систем.

danfoss
 

Ecosoft - український виробник, визнаний лідером національного ринку побутових і промислових систем очищення води. Модельний ряд компанії об'єднує кілька торгових марок, під якими випускаються всі різновиди водоочисних фільтрів

mario
 

21 листопада 1998 року почалася історія відомого сьогодні українського бренду «Маріо», провідного виробника рушникосушок і дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі. Тоді батько з двома синами створив першу рушникосушку з нержавіючої труби. Виріб мав великий успіх і стало основою сімейного бізнесу.