КОМБІНОВАНІ ВОДОНАГРІВАЧІ

  • Водонагрівачі виготовлені у Словенії, що відзначаються надійністю в роботі, найновішими технічними рішеннями та зваженою ціною.
  • Перевага комбінованих накопичувальних водонагрівачів полягає в можливості роботи в двох режимах: вода в цих водонагрівачах може розігріватися як за допомогою опалювального котла, так і при необхідності за допомогою електричного нагрівального елементу. При неможливості використати котел, завжди можна нагрівати воду другим способом, тому Ви ніколи не залишитеся без гарячої води. Водонагрівачі GBK мають додатковий теплообмінник і призначені тільки для вертикального настінного монтажу.
  • Під час роботи водонагрівачів з підключенням до центрального опалювання або сонячних колекторів існує можливість додаткового підігрівання води за допомогою електричного нагрівального елементу. У період, коли вказані джерела енергії недоступні, вода нагрівається за допомогою електричного нагрівального елементу. Повітряний нагрівальний елемент вставлений в захисну металеву трубку на фланці ТЭНа. Це підвищує надійність роботи апаратів, максимально захищає емальовану поверхню бака, запобігає утворенню накипу і спрощує обслуговування водонагрівача.

Gorenje

КОМБІНОВАНІ ВОДОНАГРІВАЧІ