Про нас

 

Компанія ТІВА Україна цінує кожного клієнта та запрошує Вас до співпраці з нами!

Чи не кожна людина мріє мати затишну і зручну оселю, в якій відчуватиме себе щасливою і захищеною. Для створення атмосфери затишку надзвичайно важливо використовувати в ремонті якісні і надійні матеріали та устаткування, яке справно працюватиме протягом багатьох років.

Компанія «ТІВА Україна» як ніхто інший розуміє потреби своїх клієнтів і готова втілити інженерний проект будь-якого рівня складності!

Заснована у 2012 році, компанія успішно розвивається на українському ринку, розширює свій асортимент і співпрацює з фахівцями своєї справи. Ми займаємось дистрибуцією та продажем найсучаснішого котельного обладнання, систем опалення, водопостачання і водовідведення.

За час своєї роботи компанія стала провідним дистриб’ютором європейських виробників. 
 


Звернувшись до наших фахівців, ви отримаєте змогу придбати обладнання найвідоміших європейських брендів: KAN, WILO, Viessmann, Danfoss, Walraven, Spirothech, HERZ, K-FLEX,Caloree та багатьох інших.

Якість усієї представленої продукції підкріплюється відповідними міжнародними сертифікатами від виробників.

чому ми?

Завдяки успішній і професійній работі наших фахівців в активі компанії вже понад  1000 успішно завершених і зданих об’єктів різного рівня складності.

Ми пропонуємо гнучку систему знижок та вигідні умови для постійних клієнтів.
Наша мета – побувати взаємовигідну співпрацю та стати для Вас надійним партнером.

Ми  допоможемо Вам у вирішенні будь - якого питання у найкоротший термін та з урахуванням усіх найновітніших технологій. Запропонуємо великий асортимент товару за доступними цінами.